Witamy serdecznie!

Tutaj Lech i Magda. Jesteśmy małżeństwem i rodzicami trójki dzieci. Wspólnie prowadzimy firmę Sarmatia Digital i świadczymy usługi z zakresu marketingu intenetowego i tradycyjnego. Obsługujemy głównie małe rodzinne firmy działające na lokalnych rynkach (w końcu sami jesteśmy taką firmą 🙂 ). Poniżej kilka słów o nas, naszym doświadczeniu, o tym jakiego wsparcia możemy Ci udzielić i jaką filozofię przyjęliśmy w naszej pracy.

Lech

Ukończyłem Wydział Fizyki i Akustyki na UAM. W swojej pierwszej pracy zostałem “rzucony” na odcinek wykonania polskiej wersji strony korporacyjnej mojej firmy i od tego czasu wsiąkłem w ten temat bez reszty. W roku 2008 wyjechałem do USA, gdzie ukończyłem Sessions College zdobywając Advanced Certificat of Web Design. Niedługo potem zatrudniłem się jako Administrator Strony internetowej w niewielkim wydawnictwie. Po powrocie do Polski kontynuowalem tę pracę wykonując ją zdalanie.

Na początku 2023 r podjęliśmy z Magdą decyzję o poszerzeniu działalności poprzez urozmaicenie naszej oferty. Połączyliśmy nasze umiejętności i podzieliliśmy się zadaniami. Magda wykorzystuje doświadczenie zdobyte w korporacyjnym marketingu, zaś ja skupiam sie na wykonywaniu stron internetowych, pisaniu wysokiej jakości artykułów, oraz obsługą profili na LinkedIn.

Magda

Przez wiele lat pracowałam w dziale marketingu w jednej z warszawskich korporacji. Zajmowałam się tworzeniem newsletterów, e-mail marketingiem oraz kampaniami reklamowymi. Koordynowałam również wszelkie działania związane z eventami firmowymi.

W naszej firmie zajmuję się copywritingiem, prowadzeniem profili klientów w mediach społecznościowych oraz pomocą w projektowaniu materiałów graficznych takich jak bannery, ulotki i plakaty.

Nasze usługi i nasza filozofia

Strony internetowe

Stara, dobra, poczciwa strona internetowa to wciąż podstawa. To Twoje własne miejsce w internecie. Tu jesteś panem na swoich włościach. Nie dzierżawisz kawałka czyjegoś pola w postaci profilu na jakimś medium. To Twoje miejsce, które możesz urządzic po swojemu. Daj nam znać a pomożemy Ci w tym!

>>Czym charakteryzują się nasze strony

Specjalizujemy się w stronach opartych o system WordPress. Pracujemy na bardzo dobrych i sprawdzonych systemach. Nasze strony są poprawne semantycznie i bardzo szybko się łądują zarówno w wersji desktop jak i mobile, co ma bezpośrednie przełożenie na SEO. Po nawiązaniu współpracy przeprowadzimy Cię przez cały proces związany z wykonaniem strony. Pomożemy w wyborze domeny i hostingu. Wysłuchamy Twoich oczekiwań i zapoznamy się projektami, które chciałbyś wskazać jako inspirację. W rezultacie otrzymasz taką stronę o jakiej marzyłeś!

Media społecznościowe

>>Facebook i Instagram

Nasza filozofia, jeśli chodzi o obsługę mediów społecznościowych takich jak Facebook czy Instagram, jest bardzo prosta. Stawiamy na przejrzystość i systematyczność. Naszym zdaniem temat promocji w social media coraz bardziej oddala się od pierwotnych założeń. Można odnieść wrażenie iż znacznie mniejsze znaczenie ma to, co publikujesz, a coraz większe jak to (sztucznie) wypromujesz. Agencje interaktywne stają na głowach, żeby podbijać zasięgi, kolekcjonować lajki i followersów. Wszyscy prześcigają się w różnych sztuczkach. O której godzinie póścić posta? O której skomentować? Czy Z emotikonem czy bez? I tak dalej i tak dalej. W rezultacie temat rozrósł się do absurdalnych rozmiarów, co znajduje swoje odzwieciedlenie w bardzo dużej cenie za taką usługę jaką przeważnie pobierają specjaliści i agencje.

Paradoksalnie nieprzewidywalnosc algorytmów sprawia że w ostatecznym rozrachunku efekt bywa odwrotny do zamierzonego. Zdecydowaliśmy więc, że w ogóle się w to nie angażujemy i stawiamy na spokojny organiczny wzrost. Dzięki temu nie spalamy się już w tym wyścigu, a naszą usługę możemy oferować w cenie osiągalnej dla małego polskiego przedsiębiorcy.

Krótko mówiąc, dbamy o systematyczność publikowania, tak żeby profil żył. Redagujemy treści i dobieramy odpowiednie grafiki. Pilnujemy kalendarza publikacji. Troszczymy się o spójność przekazu pomiędzy wszystkimi platformami.

Nasz usługa nie polega na tym, żeby “wykręcać” sprzedaż, a raczej na tym, żeby tę sprzedaż spokojnie wspierać i nie odstraszać potencjalnych klientow obskurną stroną lub “martwym” profilem na Facebooku. Jeśli taka filozofia do Ciebie przemawia skontaktuj się z nami!

>>LinkedIn

Pośród mediów społecznościowych na pewne wyróżnienie zasługuje natomiast LinkedIn. Jako nieliczni podejmujemy się prowadzenia tam Waszego profilu. LinkedIn to platforma ukierunkowana na aspekty zawodowe i biznesowe. Zrzesza profesjonalistów z różnych dziedzin. Tematy jakie pojawiają się na LinkedIn dotyczą pracy i biznesu. Jest to doskonałe medium do poszerzania swojej sieci kontaktów i nawiązywania relacji biznesowych, a profesjonalnie prowadzony profil na pewno w tym pomoże. Skontaktuj się z nami a pomożemy Ci w tym!

Wizytówka firmowa Google

Założymy i poprowadzimy Twoją firmową wizytówkę Google. Nie każdy wie, że wizytówka ta również stwarza pewne możliwości promocji. Można tam dodawać wydarzenia i inne informacje. Dobrze prowadzona i często aktualizowana wizytówka będzie mieć pozytywny wpływ na Twój wizerunek w internecie.

Materiały graficzne

Bannery, grafiki na potrzeby postów, ulotki, plakaty i wiele innych. Wszystko to wykonamy dla Ciebie. Pracujemy na profesjonalnych programach graficznych. Zerknij na nasze kreacje i przekonaj się

Masz więcej pytań?

Zadzwoń lub napisz, chętnie omówimy wspólnie Twój projekt.

.